Prace ziemne

Wyburzenia

Firma Andur specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych zleceń związanych z wyburzeniem oraz rozbiórką obiektów budowlanych. Fachowa wiedza połączona z dużym doświadczeniem naszych pracowników oraz nowoczesnym sprzętem pozwala na wykonanie profesjonalnego, w pełni bezpiecznego zlecenia.

Materiały sypkie

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę różnego rodzaju materiałów sypkich. Posiadamy produkty wysokiej jakości, które sprostają Twoim oczekiwaniom w każdym aspekcie. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego dowozimy zamówiony materiał własnym środkiem transportu.

Prace ziemne

Prace ziemne są integralną częścią każdej budowy. Ich głównym zadaniem jest przygotowanie podłoża zgodnie z dokumentacją projektową. Opierają się na wydobywaniu gruntu, przewożeniu go w konkretne miejsce, a także przekształcaniu w pożądaną formę. Roboty ziemne wykonuje się na potrzeby realizacji budowli i instalacji podziemnych, fundamentów obiektów naziemnych, podbudowy pod infrastrukturę liniową czy też kształtowania terenu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.